خانهlفروشگاه مجازيlتماس با ماlخبرنامهlفرم نمايندگي

برنامه و ابزارهاي عكاسي
فون - ليبل - Action
برنامه و ابزارهاي ويديو
ویدیو انيميشن و نماهنگ

» عضویت «

 

   ساخت ويديو آلبوم

3d album
crazy talk
magic dvd
muvee

 

  3d album

• ساخت آلبوم در محيط 3D.

• ابن نرم افزار به شما اين امكان را ميدهد تا با مجموعه اي بيش از صد پروژه آماده و 3D عكسهاي خود را به آلبوم هاي زيبا تبديل كرده و آن را با فرمتهاي VCD – DVD – AVI ذخيره كرده و از آنها در ساير برنا مه ها فيلم سازي استفاده نماييد و يا بر روي DVD – VCD ذخيره نماييد.

 

 

 

  crazy talk

 

اگر مي خواهيد عكس هاي شما با متن يا فايلهاي صوتي شروع به صحبت كردن نمايد مبتوانيد از اين برنامه استفاده نماييد .

اين نرم افزار به شما اين امكان را ميدهد تا با وارد كردن عكس دلخواه و قرار دادن متن صوتي عكستان شروع به حركت كند و متن صوتي مورد نظر شما توسط عكس مورد نظر شما به صورت كاملا واقعي خوانده شود (حتي با حركت چشمها و لبها) شما همچنين ميتوانيد رنگ چشم و حتي فك و دندان به تصويرتان اضافه كنيد تا در هنگام اجرا واقعي تر بنظر برسد و همچنين ميتوانيد با اضافه كردن حالات خنده – عصباني - جدي – كودكانه و دهها حالات صورت ديگر تصاوير خود را شيرينتر كنيد و آن را با فرمت AVI-DVD ذخيره نماييد.

 

  magic dvd

اين نرم افزار قوي به شما امكان ساخت كليپ از پروژههاي آماده اين شركت  و همچنين تبديل عكس و فيلم به ويدو اسلايد شو و فتو اسلايد شو را ميدهد .

اين نرم افزار قوي داراي پروژه هاي زيبا و حرفه اي  مي باشد كه  شما فقط عكس و فيلم خود را در اين برنامه قرار داده و مي توانيد شاهد ساخت كليپ هاي زيبا باشيد اين نرم افزار همچنين به شما امكان تركيب عكس وفيلم براي فتو اسلايد شو را ميدهد و ميتوانيد منوي زيبايي براي آن خلق كنيد.

 

 

 

  muvee

نرم افزاري بسيار زيبا – ساده  و سريع براي ساخت كليپ هاي آماده وفانتزي .

شما با اين برنامه قادر به ساخت و اجراي ويديو آلبوم مي باشيد و ميتوانيد از نمونه هاي آماده آن در ساخت كليپ هاي خود سود بجوييد و نتيجه كار را بصورت DV – DVD – AVI – VCD  ذخيره كده و از آن  در  ساير برنامه هاي اديت نيز استفاده كنيد .

 

 

 

استدي كمlشولدرlكر ينlر يلlپا يه عنكبوتيlانتقال بي سيم تصويرlسخت افزار اديت و مونتاژlدی وی دی رکوردر
©2008 RayanNamaGostar. All Rights Reserved.
RNG Websites: rng-co.com, rng-co.ir, rng-co.net, rng-co.org